רכישת דומיינים
דומיינים
חדשות החברה
  1.07.2007
שרת וירטואלי וגם שרת יעודי
  07.01.2007
רכישת דומיינים דומיין ישראלי רק 24.95 $ לשנה
  07.08.2006
רכישת תעודת SSL החל מ $59
מפתח הצפנה SSL 256 bit
דואר אלקטרוני:
תאור בקשה:
 
חידוש דומיין

רכישת דומיין
 

קידום אתרים - בחירת דומיין - רישום דומיין

   קניית דומיין
 .www
 .co.il   .org.il   .com   .net   .org   .biz 
בחירת דומיין מתאים הוא כלי חשוב בקידום אתרים. בבואנו לבחור שם דומיין לאתר אינטרנט, קיימים מספר קווים מנחים שאמורים לסייע לבחור את הדומיין המתאים ביותר. למדריך המלא לבחירת דומיין.
ההסבר להלן מתמקד בשיקולים הרלוונטים בבחירת דומיין באספקט של קידום אתרים. קידום אתרים נכון יביא בצורה הטובה והמשמעותית ביותר את מירב הגולשים לאתר. מכוון שלבחירת הדומיין תפקיד משמעותי בקידום אתר אינטרנט, יש להשקיע מחשבה רבה, לנתח את כל האפשרויות, להיות יצירתיים ורק לבסוף להחליט על שם הדומיין המתאים ביותר.
  מילות מפתח
חשוב ביותר ששם דומיין יכיל מילות מפתח מתאימות לאתר. לדוגמא, אם מדובר באתר העוסק בפרחים, הדומיין: flowers.co.il יהיה דומיין מתאים. מנוע חיפוש גוגל יודע לתרגם שם דומיין באנגלית למילה הרלוונטית בעברית, כך שבחירת שם דומיין webhosting.co.il ישוייך ע"י גוגל בצורה אוטומטית לאתר שעוסק בתחום אחסון אתרים. אם מילות המפתח המופיעות בשם הדומיין רלוונטיות לתחום הפעילות בה עוסק האתר, אזי מנועי החיפוש יתנו לו עדיפות בדירוג על פני אתרים אחרים.
  ותק הדומיין
דומיין ותיק, (רשום ופעיל לאורך זמן), יקבל עדיפות בגוגל על דומיין חדש. הוותק של הדומיין משחק תפקיד משמעותי בגוגל שלרוב יעדיף לדרג גבוה אתרים ותיקים על פני אתרים חדשים.
  סיומת הדומיין
כאשר מדובר בחיפוש אתרים ישראלים, לאתרים בעלי דומיין עם סיומת co.il תהיה עדיפות על אתרים בעלי סיומת בינלאומית (com, org, net וכו'). אם קהל היעד אליו אתם פונים הוא קהל ישראלי, בחרו בדומיין עם סיומת ישראלית (co.il). הדבר יסייע לכם בקידום האתר ובדירוג גבוהה שלו במנוע החיפוש גוגל

לפרטים נוספים אודות קידום אתרים

אחסון אתרים   ::   רישום דומיין   ::   קידום אתרים   ::   השוואת חבילות אחסון   ::   תמיכה טכנית   ::   פתרונות סליקה   ::  
כניסה לחשבון   ::   שרת vps   ::   מי אנחנו   ::   צור קשר
  ::   PDA גירסת

דומיינים מסביב לעולם   ::   אחסון אתרים בשרתי Windows   ::   אחסון אתרים בשרתי לינוקס   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי Windows   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי לינוקס

Interspace Ltd. Hosting © 1996-2008. All rights Reserved