רכישת דומיינים
דומיינים
חדשות החברה
  1.07.2007
שרת וירטואלי וגם שרת יעודי
  07.01.2007
רכישת דומיינים דומיין ישראלי רק 24.95 $ לשנה
  07.08.2006
רכישת תעודת SSL החל מ $59
מפתח הצפנה SSL 256 bit
דואר אלקטרוני:
תאור בקשה:
 
חידוש דומיין

רכישת דומיין
 
רישום דומיין - קניית דומיין
   קניית דומיין
 .www
 .co.il   .org.il   .com   .net   .org   .biz 
  מה זה DNS?
DNS - Domain Name System
מערכת שמות ה-דומיין עוזרת לגולשים להתמצא ברשת האינטרנט. לכל מחשב המחובר לאינטרנט ישנה כתובת ייחודית לו הנקראת IP (Internet Protocol address ). מכיוון שכתובת זו מורכבת רק ממספרים, היא קשה לזכירה. ה-DNS הוא אמצעי להחלפה של כתובת ממוספרת זו לכתובת שמורכבת מאותיות - דומיין. כך במקום לרשום כתובת כך: 212.199.206.105 אנחנו יכולים לרשום באמצעות ה DNS כך: www.hoster.co.il
  מה זה דומיין?
כתובת ה-דומיין מחולקת למדרגות . למשל: www.parser.co.il
il- מדרגה ראשונה , co- מדרגה שניה , parser - מדרגה שלישית ו-www- מדרגה רביעית. יכולות להיות עוד מדרגות, הדבר תלוי בכמות החלקים בכתובת. תמיד מדרגה ראשונה תתחיל מצד ימין.
ישנן סיומות לכתובת הדומיין השייכות למדינה ספציפית, למשל: סיומת il השייכת למדינת ישראל, או ar השייכת למדינת ארגנטינה. בכדי להשתמש בדומיין של מדינה ספציפית יש לקנות ממנה את הזכות להשתמש בדומיין שלה. השם המקצועי של דומיניים השייכים למדינה הוא ccTLD (Country-Code Top-Level Domains) שזהו קוד המדינה.
ישנן סיומות בינלאומיות שאשר אינן שייכות לאף מדינה ספציפית, אלא למרחב המשותף של האינטרנט. דומיינים אלו נקראים gTLD (Generic Top-Level Domains) כלומר דומיין כללי. דוגמא של דומיינים אלו: .aero, .biz, .com, .coop, .info, .museum, .name, .net, .org, .pro, .gov, .edu, .mil, .int
המדרגות בנויות בסדר היררכי: מדרגה ראשונה מצביעה על המדינה כמוסבר לעיל. מדרגה שניה על מצביעה על שייכות למשל: commerce - co -מסחר, ac- שייך ל academic כלומר למסודות אקדמאים, ,government - gov military - mil ועוד. את המדרגה השלישית בעל האתר בוחר במידה והדומיין שבו מעוניין פנוי.
  רישום דומיין - קניית דומיין
רכישת דומיין היא לזמן מוגבל. זמן זה נע בין שנה ל- 10 שנים (דומיין ישראלי הוא לשנתיים). רכישת הדומיין ורישומו נעשית אצל ספק איחסון אתרים או רשם דומיינים מוסמך. בתום תקופת רישום דומיין, אם בעל האתר מעוניין בכך, יש לחדשו שוב אצל אותו רשם דומיינים אצלו נרכש לראשונה.
  העברת דומיין
בעל אתר המעונין להעביר את דומיין מספק איחסון אתרים אחד לאחר, חייב בשינוי DNS. המשמעות היא שאחרי השינוי ה-דומיין יצביע אל שרת אחר.
שינוי זה נעשה אצל ספק איחסון אתרים אצלו נמצא האתר והוא מעביר אותו אל השרת החדש בו מעוניין הלקוח.
  מי אלו ICANN?
ICANN הוא איגוד האינטרנט העולמי. זהו איגוד שפועל ללא מטרות רווח והוא אחראי על הקצאת כתובות דומיינים בפרוטוקול ה- IP . האיגוד מנהל את רישום דומיינים הבינ"ל  (gTLD)  והלאומיים - של מדינה ומדינה
(ccTLD) .

  רישום דומיין לריסלרים
אם הנך מחזיק ביותר מ 10 דומיינים, ניתן לקבל מחירים מיוחדים וממשק ניהול מתקדם לניהול הדומיינים:
רישום דומיין לריסלרים.

  קידום אתרים - בחירת דומיין
לחץ כאן למדריך רישום דומיין לריסלרים.

לחץ כאן למדריך קידום אתרים - בחירת דומיין.

אחסון אתרים   ::   רישום דומיין   ::   קידום אתרים   ::   השוואת חבילות אחסון   ::   תמיכה טכנית   ::   פתרונות סליקה   ::  
כניסה לחשבון   ::   שרת vps   ::   מי אנחנו   ::   צור קשר
  ::   PDA גירסת

דומיינים מסביב לעולם   ::   אחסון אתרים בשרתי Windows   ::   אחסון אתרים בשרתי לינוקס   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי Windows   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי לינוקס

Interspace Ltd. Hosting © 1996-2008. All rights Reserved