רכישת דומיינים
;
חדשות החברה
  1.07.2007
שרת וירטואלי וגם שרת יעודי
  07.01.2007
רכישת דומיינים דומיין ישראלי רק 24.95 $ לשנה
  07.08.2006
רכישת תעודת SSL החל מ $59
מפתח הצפנה SSL 256 bit
דואר אלקטרוני:
תאור בקשה:
שרתי VPS - שרתים וירטואלים

שרת VPS

  
הפתרון המקובל כיום לאלו הזקוקים לאחסון שרת עצמאי וחזק הוא רכישת או השכרת שרת יעודי. פתרון זה יקר מאוד ומחייב ידע טכני נרחב בתחום שרתים. מלבד זאת, אלו הבוחרים בתצורת שרת ייעודי מתחייבים לספק לתקופה ארוכה יחסית, בעוד שיצטרכו לשדרג את החומרה והתוכנה לעיתים קרובות, שוב, בעלויות גבוהות.

שרת VPS, או בשמו המעוברת שרת וירטואלי, הוא פתרון חדשני יחסית בתחום אחסון שרתים. שרת VPS מאפשר להפעיל פתרון בעלות נמוכה בהשוואה לתצורת שרת יעודי, ובתמורה לקבל יכולות טכניות גמישות ואפקטיביות לא פחות.
  

איך שרת VPS עובד?

שרת VPS הלכה למעשה הינו יחידה וירטואלית על גבי שרת יעודי פיזי אחד. על גבי אותו שרת יעודי מחולקים מספר מצומצם של שרתי VPS החולקים את אותם משאבים אך מתנהגים כאילו כל אחד ואחד מהם הוא שרת מופרד פיזית.

שרת VPS הלכה למעשה הינו שרת לכל דבר (מערכת הפעלה שניתן להתקין עליה כל תוכנה ולשלוט בה כמו בכל שרת רגיל אחר) למעט העובדה שהוא חולק את אותה החומרה עם שרתים וירטואלים נוספים.
  

מהיכן ניתן לרכוש או להשכיר שרת VPS?

אנו פה ב-Hoster ממליצים על אינטרויז'ן מקבוצת אינטרספייס. אינטרויז'ן הינה החברה המקצועית והמנוסה ביותר בישראל בתחום שרתים, ובפרט שרתי VPS. אינטרספייס היתה הראשונה אשר הביאה לישראל את הטכנולוגיה הוירטואלית בתחום שרתים, ומאז הינה הדומיננטית והמקצועית ביותר.

לפרטים נוספים לחץ: שרת VPS
או התקשר: 073-222-4444
אחסון אתרים   ::   רישום דומיין   ::   קידום אתרים   ::   השוואת חבילות אחסון   ::   תמיכה טכנית   ::   פתרונות סליקה   ::  
כניסה לחשבון   ::   שרת vps   ::   מי אנחנו   ::   צור קשר
  ::   PDA גירסת

דומיינים מסביב לעולם   ::   אחסון אתרים בשרתי Windows   ::   אחסון אתרים בשרתי לינוקס   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי Windows   ::   חבילות אחסון מתקדמות בשרתי לינוקס

Interspace Ltd. Hosting © 1996-2008. All rights Reserved